hakkimizda

Hakkimizda

Firmamız Çelik Kapı sektörünün ham mamulden ürün üreten imalatçı firmalarındandır.Bu sebeptendir ki bir çok Çelik Kapıcının al-satcı olduğu sektörde Çelik Kapılardaki arıza veya
revizyon gibi müşteri taleplerine cevap verememeleri bizi bu eksikliği gidermeye yöneltmiştir. 
Üretici bir firma olarak metal bükümünden, ahşap presine, statik boyasından, yaş boyasına, kaynak bölümünden aksesuar bölümüne kadar,uzman ekibine güvenerek kapınızdayız.


FİRMA PROFİLİ

Türkiye’ de çelik kapı endüstrisinin önde gelen şirketlerinden ÇELİK KAPI ONARIM, yılların getirdiği tecrübe sayesinde, özellikle çelik kapı ve yangın kapıları konusunda uzmanlaşmış, bu konuda gelişimini sürekli hale getirmeyi başarmıştır. Dünya standartlarında üretim kalitesi ile kısa sürede pazarda kendisine haklı bir yer edinen ÇELİK KAPI ONARIM, tüketici odaklı üretim ve hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir.

ÇELİK KAPI ONARIM, Avrupalı tüketicilerin haklarının, Türk tüketicisinin de hakkı olduğu bilinci ile satış sonrası hizmet kalitesini de sürekli olarak arttırmaktadır. AR - GE çalışmalarına büyük önem veren ve bünyesinde AR - GE departmanı kuran, ÇELİK KAPI ONARIM dünyadaki üretim teknikleri ile kalite standartlarını yakından izlemekte ve tesislerine kısa sürede uyarlamaktadır.


ÇELİK KAPI ONARIM, çelik kapı üretiminde kalite çıtasını sürekli yükselterek, güvenli ve estetik ürünler geliştirmektedir. İstanbul – BAYRAMPAŞA’  da bulunan ve     2000 m²’lik kapalı alana sahip ÇELİK KAPI ONARIM tesisleri, teknolojinin en son olanakları ile  donatılmıştır. Dünya standartlarında üretim gerçekleştiren ÇELİK KAPI ONARIM tesislerinde,  “ yeni nesil “ olarak adlandırılan, modern teknoloji ürünü çelik kapılar üretilmektedir. Kaliteli malzemeden üretilen çelik kapılarımız, çok uzun süre evinizin ve iş yerinizin güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır.


Müşterilerimizin en hızlı ve en uygun fiyat ile sorunlarına çözüm üretmek, ve bu

14 YILLIK DENEYİM İLE SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIZ