Çelik Kapı Tamiri

Çelik Kapı Tamiri

Çelik Kapı Çekince Kapanmıyor

Çelik Kapılarda müşterilerimizden en çok gelen şikayet Çelik Kapı Çekince Kapanmıyor şeklinde veya “kapım düştü zor kapatıyorum ” şeklinde oluyor. Biz Kapı Tamiri firması olarak bu tip durumlarda kapı düşmesi ve ayarsızlığından ötürü böyle durumlarla karşılaşılan kapılarda acil müdahale edebiliyor 2 saat içinde probleminizi çözüyoruz. Çelik Kapılar Zamanla Ağırlığından dolayı aşağı veya yana kaymalar yapabilmektedir.

Böylesi durumlar çok sıklıkla Karşılaştığımız Durumlar olup çözümleri kapıları gönyeye sokarak , sprel ile karşılık ve menteşe ayarını yapıp düzgün kapanır hale getirmektir.

 

Çelik Kapı Çekince Kapanmıyor Şikayetiniz varsa kapınızın resmini öncelikle 0535 738 51 65 numaralı whatsup hattımıza bir resim atmanız. Kapınızın modeline göre ve yapılacak işçiliğe göre size bir fiyatlandırma çıkarılacaktır. Çıkan fiyat doğrultusunda uygun görürseniz Anadolu Yakası için Anadolu yakası için aynı gün Avrupa yakası için ertesi güne randevulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Çelik Kapım Çekince Zor Kapanıp Zor Açılıyor şikayeti var ise hem kapanma hemde açılma ayarı yapılması gerekebilir, böylesi durumda kapınızı yerinden söküp aynı yerde 2 saatlik bir montaj aşamamız olmaktadır.Servis Verdiğimiz Kapı Markaları arasında Kale Çelik Kapı başta olmak üzere Rav Bariah çelik kapı ve bir çok marka bağımsız kapılara Çekince Zor Kapanma sorununu çözüyoruz.

Çelik Kapı Ayar Fiyatları Ne Kadar?

Çelik Kapı Ayar Fiyatları kapı grubuna göre değişiklik göstermekle birlikte kapınızın fotoğrafını attıktan sonra netlik kazanmaktadır . Yinede Çelik Kapı Çekince Kapanmıyor Şeklinde bir sorunun tamiri ve bakımı ortalama 120-180TL arası değişmekte olup Çelik Kapı Ayar Fiyatları ise 200 tl 300tl arasında değişmektedir.  Kapılarınıza Yapılacak tüm tamir ve bakımlarda firmamız 1 yıl garanti vermekte olup aynı sorunu 1 yıl içinde gerçekleştirmesi durumunda ücretsiz servis imkani ile garanti vermekteyiz. Ayrıca Kapınıza takılacak iyi bir kapı Kilidi   Kapılarınızda ciddi bir güvenlik sağlamış olup daha sonra başınıza gelecek hırsızlık vakalarınında önüne geçmiş olacaksınız.

Kapım Zor Kapanıyor

Kapınız Zor kapanıyorsa kilit sistemlerinde ve mekanizmalarda problem olabilir . Kapınızı Açık vaziyette denemenizde fayda vardır . Şayet kapı Açıkken Rahat Kilitlenip Kapı Kapalı iken çalışmıyorsa kapınız düşmüş olabilir veya Çelik Kapı Çekince Kapanmıyor problemi kapınızda başlamış olabilir . Böylesi durumda 7/24 whatsupp hattımızdan arayabilir ve bilgi verebilirsiniz. Kapım Zor Kapanıyor çözüm nedir?

Diğer Hizmetler

14 YILLIK DENEYİM İLE SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIZ